Loader

Przywitaj się!

Pozostań z nami w kontakcie.
Jeżeli masz pytania lub zechcesz się z nami podzielić Twoimi doświadczeniami, skorzystaj z dostępnych platform kontaktu naszej marki. Czekamy na wiadomość od Ciebie.

Obsługa Klienta
i zapytania dotyczące sprzedaży:

hello@huvre.com

HQ - HUVRE SP. Z O.O.
Malawa 11a
36007 Krasne
Polska

Historia

W 1492 Martin Behaim - matematyk i astronom - pewny siebie konstruuje globus pokazujący świat, jakim znali go uwcześni. Uczeni biją brawo, zyskuje szacunek dworu.

W 1493 Krzysztof Kolumb wraca z wyprawy odkrywszy nowe ziemie pod drugiej stronie globu.

I wszystko się zmienia.

W poszukiwaniu przestrzeni

Zmierzaj prosto przed siebie. Poznawaj świat we własnym stylu

Historia udowadnia, że warto próbować kwestionować znany nam świat by móc dotrzeć dalej niż wszyscy. W Huvre odkrywamy przed Tobą nowe rozwiązania by dostarczyć Ci więcej niż inni.

Styl i jakość, które możesz zabrać ze sobą

Każdą Twoją podróż traktujemy jako wyzwanie, które stawiasz przed nami. To podejście pozwala nam nieustannie rozwijać spojrzenie na świat naszych Klientów. Dzięki temu możemy dzielić się z Tobą pomysłami, które pozwalają Ci skupić się wyłącznie na realizacji tego co już zaplanowałeś. Górski stok czy plaża nad morzem, szybki wypad. Spakuj box i ruszaj.

Przywitaj się!

Pozostań z nami w kontakcie.

Twoja podróż z boxem HUVRE to dla nas zawsze ciekawa historia i najcenniejsze źródło informacji. Będziemy Ci wdzięczni jeżeli zechcesz się nią z nami podzielić. Czekamy na wiadomość od Ciebie.

Obsługa Klienta
i zapytania dotyczące sprzedaży:

hello@huvre.com

0